Szwecja: Świetny Thomsen, słaby występ Becha

13.06.2018, 09:16

We wczorajszy wieczór została rozegrana 5. kolejka Elitserien. Udział w niej wzięło dwóch naszych zawodników: Anders Thomsen i Mikkel Bech. Pierwszy z Duńczyków spisał się rewelacyjnie prowadząc Indianernę Kumla do triumfu. Nasz nowy kapitan natomiast nie ma żadnych powodów do radości.

Wyniki:

Rospiggarna Hallstavik 43:
1. Jason Doyle (3,3,1*,1,3) 11+1
2. Sam Masters (0,1,2,0) 3
3. Robert Lambert (3,3,1,0,1) 8
4. Jacob Thorssell (1,0,0,-) 1
5. Andreas Jonsson (2,2*,1,3,1) 9+1
6. Max Fricke (2,1,0) 3
7. Tero Aarnio (1*,1*,3,3,0) 8+2

Indianerna Kumla 47:
1. Vaclav Milik (1*,2,2*,1*,2*) 8+4
2. Kenneth Bjerre (2,3,1*,0,0) 6+1
3. Piotr Protasiewicz (2,2,1,2,3) 10
4. Ludvig Lindgren (0,0,-,-) 0
5. Anders Thomsen (3,3,3,2,2) 13
6. Victor Palovaara (0,0,0) 0
7. Bjarne Pedersen (3,2*,0,3,2*) 10+2

Biegi z udziałem Andersa Thomsena:
1. Doyle, Bjerre, Milik, Masters 3:3
2. B. Pedersen, Fricke, Aarnio, Palovaara 3:3 (6:6)
3. Lambert, Protasiewicz, Thorssell, L. Lindgren 2:4 (8:10)
4. Thomsen, Jonsson Aarnio, Palovaara 3:3 (11:13)
5. Bjerre, B. Pedersen, Fricke, Thorssell 5:1 (16:14)
6. Doyle, Protasiewicz, Masters, Lindgren 2:4 (18:18)
7. Lambert, Milik, Bjerre, Thorssell 3:3 (21:21)
8. Aarnio, Jonsson, Protasiewicz 1:5 (22:26)
9. Thomsen, Masters, Doyle, Palovaara 3:3 (25:29)
10. B. Pedersen, Milik, Jonsson, Fricke 5:1 (30:30)
11. Thomsen, B. Pedersen, Lambert, Masters 5:1 (35:31)
12. Aarnio, Protasiewicz, Doyle, Bjerre 2:4 (37:35)
13. Jonsson, Thomsen, Milik, Lambert 3:3 (40:38)
14. Protasiewicz, Milik, Jonsson, Aarnio 5:1 (45:39)
15. Doyle, Thomsen, Lambert, Bjerre 2:4 (47:43)

 

Wyniki:

Vastervik Speedway 30:
1. Peter Ljung (1,0,1,-,0) 2
2. Grzegorz Zengota (0,1,0,-) 1
3. Matej Zagar (2,1*,3,1*,0) 7+2
4. Mikkel Bech (0,W,2,1,0) 3
5. Peter Kildemand (1,2,2,2,1) 8
6. Bartosz Smektała (2,2,1*,2,1) 8+1=
7. Daniel Henderson (1*,0,0) 1+1

Smederna Eskilstuna 60:
1. Fredrik Lindgren (3,3,3,3,2*) 14+1
2. Krzysztof Buczkowski (2*,3,0,1) 6+1
3. Michael Jepsen Jensen (3,3,3,3,3) 15
4. Pontus Aspgren (1,2*,1,0) 4+1
5. Niels K. Iversen (3,2*,2,W,3) 10+1
6. Andrzej Lebiediew (3,2*,3,2*) 10+2
7. Alexander Woentin (0,1,0) 1

Biegi z udziałem Mikkela Becha:
1. Lindgren, Buczkowski, Ljung, Zengota 5:1
2. Lebiediew, Smektała, Henderson, Woentin 3:3 (8:4)
3. Jepsen Jensen, Zengota, Aspgren, Bech 4:2 (12:6)
4. Iversen, Lebiediew, Kildemand, Henderson 5:1 (17:7)
5. Buczkowski, Smektała, Woetin, Bech (W) 4:2 (21:9)
6. Jepsen Jensen, Aspgren, Zengota, Ljung 5:1 (26:10)
7. Lindgren, Bech, Zagar, Buczkowski 3:3 (29:13)
8. Jepsen Jensen, Kildemand, Aspgren, Henderson 4:2 (33:15)
9. Lebiediew, Iversen, Ljung, Zengota 5:1 (38:16)
10. Lindgren, Kildemand, Smektała, Woentin 3:3 (41:19)
11. Zagar, Iversen, Bech, Aspgren 2:4 (43:23)
12. Jepsen Jensen, Smektała, Buczkowski, Bech 4:2 (47:25)
13. Lindgren, Kildemand, Zagar, Iversen (W) 3:3 (50:28)
14. Iversen, Lebiediew, Smektała, Ljung 5:1 (55:29)
15. Jepsen Jensen, Lindgren, Kildemand, Zagar 5:1 (60:30)

Autor: Ola

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Speed Car Motor Lublin 14 26 +187
2 ROW Rybnik 14 23 +181
3 Car Gwarant Start Gniezno 14 23 +66
4 Lokomotiv Daugavpils 14 21 -4
5 Orzeł Łódź 14 18 +47
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 15 +40
7 Euro Finannce Polonia Piła 14 7 -131
8 Arge Speedway Wanda Kraków 14 5 -368

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus