Podsumowujemy miniony rok: Listopad

02.01.2018, 14:20

Już od dwóch dni mamy rok 2018. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by jeszcze na chwilę wrócić do wspomnień minionych 12 miesięcy. Tym razem przypominamy sobie listopad, którego motywem przewodnim był okres transferowy.

Na początku listopada najważniejszym atrybutem żużlowych działaczy, menedżerów i zawodników z pewnością jest ładowarka do telefonu komórkowego, gdyż negocjacje są niezwykle intensywne. Każdego dnia okresu transferowego było coraz ciekawiej, a my początkowo ze spokojem patrzyliśmy na rozwój sytuacji. 
 
Dla kilku zawodników z 2017 roku zabrakło miejsca w składzie. Jednym z nich był Renat Gafurov, który spędził w Wybrzeżu dziesięć pięknych lat. Rosjanin pokazywał zaangażowanie i przywiazanie do klubu. Jeszcze raz - dziękujemy i do zobaczenia na gdańskim stadionie, powodzenia w Ostrovii!
 
Do naszego zespołu dołączyło trzech zawodników. Nowym polskim seniorem jest Michał Szczepaniak, a także Duńczycy - Patrick Hougaard i Mikkel Michelsen. Niemal cały skład został zaprezentowany na spotkaniu ze sponsorami, które odbyło się 7 listopada. Później w obecności kibiców, umowę parafował Bech. Trenerem Wybrzeża został natomiast Lech Kędziora, dla którego to powrót po latach do klubu.
 

Autor: M.

Następny mecz:

08.04.2018, 00:00 /

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1. Lokomotiv Daugavpils 0 0 0
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
3. Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0
4. Arge Speedway Wanda Kraków 0 0 0
5. Speed Car Motor Lublin 0 0 0
6. Orzeł Łódź 0 0 0
7. Euro Finannce Polonia Piła 0 0 0
8. ROW Rybnik 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus