Oskar Fajfer: Chcę zbudować w Gdańsku bazę sponsorów

09.11.2017, 11:20

Oskar Fajfer już trzeci rok będzie reprezentował Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Żużlowiec liczy na to, że zimą pozyska lokalnych sponsorów, którzy będą mogli go indywidualnie wesprzeć finansowo przed bardzo ważnym sezonem.

Za Oskarem Fajferem kolejny okres transferowy, po którym wybrał ofertę Zdunek Wybrzeża Gdańsk. - Padały jakieś propozycje z I ligi, a nawet z PGE Ekstraligi, ale miałem tu coś do udowodnienia. Po części czuję się winny, że nie ma tutaj awansu, bo nie mogłem uczestniczyć w najważniejszych meczach, co też bardzo mnie bolało. Chciałbym zmazać tę plamę i wyjść z honorem - powiedział żużlowiec. 
 
- Mam nadzieję, że na koniec sezonu wszyscy będą mogli powiedzieć o mnie dobre zdanie. Życzyłbym sobie tego, by na mecze chodziło tyle osób, co na baraż. Zobaczyć tulu ludzi to było coś wspaniałego. Jeszcze lepsze byłoby dla nich wygrać - dodał.
 
Teraz senior naszego klubu chce pozyskać więcej lokalnych sponsorów. To kolejny cel na zimę. - Teraz będę musiał bardziej uruchomić marketing. W minionym sezonie nie miałem żadnego sponsora z Gdańska i teraz bardzo chciałbym zbudować bazę sponsorską. Jak są chętni, zapraszam śmiało do współpracy - przyznał.
 
Żużel jest bardzo drogim sportem i indywidualni darczyńcy są bardzo ważni. - Na pewno pieniądze w PGE Ekstralidze są większe. U nas, w Nice 1.LŻ gdy się dużo inwestuje, wychodzi się na zero. Tak było też w moim przypadku, bo dużo środków władowałem w żużel - zauważył Fajfer.
 

Autor: M.

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Speed Car Motor Lublin 14 26 +187
2 ROW Rybnik 14 23 +181
3 Car Gwarant Start Gniezno 14 23 +66
4 Lokomotiv Daugavpils 14 21 -4
5 Orzeł Łódź 14 18 +47
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 15 +40
7 Euro Finannce Polonia Piła 14 7 -131
8 Arge Speedway Wanda Kraków 14 5 -368

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus