Kolejny sponsor na pokładzie! Eurobud jedzie z nami!

12.04.2018, 10:44

Liczba sponsorów GKŻ Wybrzeże rośnie z dnia na dzień. Tuż przed meczem z Arge Speedway Wandą Kraków do tego grona dołączyła firma Eurobud Chajewscy ze Starogardu Gdańskiego. Dziękujemy za okazane zaufanie!

- Sportem żużlowym zaraził nas ojciec, który jest absolwentem technikum motoryzacyjnego w Gdańsku. Swoją młodzieńczą sympatię do tego sportu przekazał nam zabierając nas na mecze i tak to się wszystko zaczęło - mówi nam Maciej Chajewski, prokurent firmy zajmującej się produkcją betonu - Eurobud Chajewscy to przede wszystkim firma rodzinna, która powstała w 1991 roku. Jej założycielami są moi rodzice Renata i Roman Chajewscy, do których w późniejszym czasie dołączyłem wraz z bratem. Jesteśmy wiodącym producentem różnego rodzaju betonu na rynku północnej Polski, gdzie posiadamy 7 oddziałów. Ponadto działamy w branży gastronomiczno-hotelowej. Posiadamy między innymi własny browar o nazwie BROWAR KOCIEWSKI przy hotelu Ren w Starogardzie Gdanskim czy też zajazd Ren w Iwicznie - kontynuje przedstawiciel nowego sponsora GKŻ Wybrzeże.

Współpraca z GKŻ Wybrzeże to kolejna inwestycja w sport kociewskiej firmy - Faktycznie aktywnie działamy w sporcie. Jesteśmy między innymi partnerem piłkarzy ręcznych Wybrzeża Gdańsk. Angażujemy się również w pomoc klubom z naszego rodzinnego Starogardu Gdanskiego, gdzie wspieramy koszykarzy SKS Polpharma oraz piłkarski klub dla dzieci Beniaminek Starogard Gdański - powiedział nam Marcin Chajewski, który jednocześnie zdradził nam podstawowe powody nawiązania współpracy z naszym klubem - Na pewno liczymy na wzrost rozpoznawalności naszej firmy zarówno na rynku trójmiejskim, jak i poza nim dzięki transmisjom telewizyjnym z meczów NICE 1. Ligi Żużlowej. 

Powody biznesowe nie były jednak jedynym argumentem za zawarciem umowy - Mówiąc szczerze. Lubimy ten klub i jesteśmy wiernymi kibicami Wybrzeża. Od zawsze interesowały nas losy klubu, dodatkowo otrzymaliśmy ciekawą i konkretną propozycję współpracy, więc postanowiliśmy wesprzeć drużynę w walce o awans do PGE Ekstraligi - kończy Maciej Chajewski.

 

 

 

Autor: M.

Następny mecz:

29.07.2018, 14:30 / Łódź

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Speed Car Motor Lublin 11 25 +203
2 ROW Rybnik 11 14 +142
3 Car Gwarant Start Gniezno 9 12 +41
4 Lokomotiv Daugavpils 7 11 -15
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 9 8 +30
6 Euro Finannce Polonia Piła 7 4 -86
7 Orzeł Łódź 7 3 -33
8 Arge Speedway Wanda Kraków 8 2 -246

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus