Terminarz Ligowy

I RUNDA
7 kwietnia 2017

Stal Rzeszów - Euro Finannce Polonia Piła 42-47
9 kwietnia 2017
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils 52-38
Orzeł Łódź - Arge Speedway Wanda Kraków 50-40
Grupa Azoty Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz 59-31

II RUNDA
17 kwietnia 2017

Arge Speedway Wanda Kraków - Grupa Azoty Unia Tarnów 46-44
Lokomotiv Daugavpils - Stal Rzeszów 56-34
14 maja 2017
Euro Finannce Polonia Piła - Orzeł Łódź 51-39
Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 41-49

III RUNDA
23 kwietnia 2017

Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 30-30
Euro Finannce Polonia Piła - Polonia Bydgoszcz 31-17
Stal Rzeszów - Arge Speedway Wanda Kraków 53-37
22 czerwca 2017
Grupa Azoty Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils 61-29

IV RUNDA
30 kwietnia 2017

Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów 46-44
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź 51-39
25 czerwca 2017, g.14.15
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Unia Tarnów 32-28
2 lipca 2017
Arge Speedway Wanda Kraków - Euro Finannce Polonia Piła 38-51

V RUNDA
5 maja 2017

Euro Finannce Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils 48-40
7 maja 2017
Polonia Bydgoszcz - Arge Speedway Wanda Kraków 25-35
22 lipca 2017
Orzeł Łódź - Grupa Azoty Unia Tarnów 42-47
23 lipca 2017, g. 14.45
Stal Rzeszów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47-42

VI RUNDA
21 maja 2017

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków 43-47
Orzeł Łódź - Stal Rzeszów 53-37
Grupa Azoty Unia Tarnów - Euro Finannce Polonia Piła 60-30
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Bydgoszcz 54-36

VII RUNDA
27 maja 2017

Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 44-46
28 maja 2017
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź 32-51
Arge Speedway Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils 49-41
Stal Rzeszów - Grupa Azoty Unia Tarnów 37-53

VIII RUNDA
4 czerwca 2017

Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz 52-32
Grupa Azoty Unia Tarnów - Stal Rzeszów 62-28
Lokomotiv Daugavpils - Arge Speedway Wanda Kraków 58-31
22 lipca 2017
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Euro Finannce Polonia Piła 49-41

IX RUNDA
11 czerwca 2017

Arge Speedway Wanda Kraków - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 37-53
Euro Finannce Polonia Piła - Grupa Azoty Unia Tarnów 39-51
Polonia Bydgoszcz - Lokomotiv Daugavpils 45-45
Stal Rzeszów - Orzeł Łódź 41-49

X RUNDA
17 czerwca 2017

Lokomotiv Daugavpils - Euro Finannce Polonia Piła 58-32
18 czerwca 2017
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów 63-27
Grupa Azoty Unia Tarnów - Orzeł Łódź 48-41
Arge Speedway Wanda Kraków - Polonia Bydgoszcz 51-39

XI RUNDA
9 lipca 2017

Grupa Azoty Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 53-37
Euro Finannce Polonia Piła - Arge Speedway Wanda Kraków 46-43
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 45-45
Stal Rzeszów - Polonia Bydgoszcz 52-38

XII RUNDA
16 lipca 2017

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 45-45
Polonia Bydgoszcz - Euro Finannce Polonia Piła 37-53
Arge Speedway Wanda Kraków - Stal Rzeszów 52-38
Lokomotiv Daugavpils - Grupa Azoty Unia Tarnów 39-51

XIII RUNDA
30 lipca 2017

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 57-32
Orzeł Łódź - Euro Finannce Polonia Piła 57-33
Grupa Azoty Unia Tarnów - Arge Speedway Wanda Kraków 61-29
Stal Rzeszów - Lokomotiv Daugavpils 52-37

XIV RUNDA
6 sierpnia 2017

Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50-28
Euro Finannce Polonia Piła - Stal Rzeszów 47-43
Polonia Bydgoszcz - Grupa Azoty Unia Tarnów 40-50
Arge Speedway Wanda Kraków - Orzeł Łódź 48-42

1. RUNDA FINAŁOWA
20 sierpnia 2017
Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 46-44
Orzeł Łódź - Grupa Azoty Unia Tarnów 45-45

2. RUNDA FINAŁOWA
3 września 2017
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils 54-36
Grupa Azoty Unia Tarnów - Orzeł Łódź 49-41

3. RUNDA FINAŁOWA
10 września 2017
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Unia Tarnów 40-32

4. RUNDA FINAŁOWA
17 września 2017
Grupa Azoty Unia Tarnów  - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50-40

1. MECZ BARAŻOWY O PGE EKSTRALIGE
1 październik 2017
KS Get Well Toruń  - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47-43

2. MECZ BARAŻOWY O PGE EKSTRALIGE
8 październik 2017
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - KS Get Well Toruń 40-50

 

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1. Grupa Azoty Unia Tarnów 14 31 +228
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 22 +66
3. Lokomotiv Daugavpils 14 20 +38
4. Orzeł Łódź 14 19 +55
5. Euro Finannce Polonia Piła 14 19 -27
6. Arge Speedway Wanda Kraków 14 15 -61
7. Stal Rzeszów 14 10 -107
8. Polonia Bydgoszcz 14 3 -192

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus