Terminarz Ligowy

I runda
(7 kwietnia)
ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 57-33
(8 kwietnia)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
- Arge Speedway Wanda Kraków 64-26
Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 45-45
Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 57-33

II runda
(14 kwietnia)
Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże  Gdańsk 48-42
(15 kwietnia)
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik 47-42
Arge Speedway Wanda Kraków - Orzeł Łódź 30-60
Speed Car Motor Lublin - Car Start Gwarant Gniezno 54-35

III runda
(21 kwietnia, g.16.00)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speed Car Motor Lublin 43-47
(22 kwietnia)
Lokomotiv Daugavpils - Arge Speedway Wanda Kraków 56-34
ROW Rybnik - Orzeł Łódź 48-42
Car Gwarant Start Gniezno - Euro Finannce Polonia Piła 58-32

IV runda
(27 kwietnia)
Speed Car Motor Lublin - ROW Rybnik 48-42
(29 kwietnia)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 50-40
Arge Speedway Wanda Kraków - Car Start Gwarant Gniezno 16-44
(24 czerwca)
Euro Finannce Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils

V runda (5-6 maja)
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50-40
Lokomotiv Daugavpils - Speed Car Motor Lublin 42-48
Arge Speedway Wanda Kraków - Euro Finannce Polonia Piła 47-43
Car Gwarant Start Gniezno - Orzeł Łódź 58-31

VI runda (20 maja)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils 44-46
Euro Finannce Polonia Piła - Orzeł Łódź 49-41
ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno 68-22
Speed Car Motor Lublin - Arge Speedway Wanda Kraków 69-21

VII runda (26-27 maja)
Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź
Arge Speedway Wanda Kraków - ROW Rybnik
Euro Finannce Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin

VIII runda (9-10 czerwca)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Car Gwarant Start Gniezno
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
ROW Rybnik - Arge Speedway Wanda Kraków
Speed Car Motor Lublin - Euro Finannce Polonia Piła

IX runda (16-17 czerwca)
Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Arge Speedway Wanda Kraków - Speed Car Motor Lublin
Orzeł Łódź - Euro Finannce Polonia Piła
Car Gwarant Start Gniezno - ROW Rybnik

X runda (30 czerwca – 1 lipca)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik
Orzeł Łódź - Car Gwarant Start Gniezno
Euro Finannce Polonia Piła - Arge Speedway Wanda Kraków
Speed Car Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils

XI runda (28-29 lipca)
Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiv Daugavpils - Euro Finannce Polonia Piła
ROW Rybnik - Speed Car Motor Lublin
Car Gwarant Start Gniezno - Arge Speedway Wanda Kraków

XII runda (11-12 sierpnia)
Speed Car Motor Lublin - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Orzeł Łódź - ROW Rybnik
Arge Speedway Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils
Euro Finannce Polonia Piła - Car Gwarant Start Gniezno

XIII runda (18-19 sierpnia)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Euro Finannce Polonia Piła
Orzeł Łódź - Arge Speedway Wanda Kraków
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils
Car Gwarant Start Gniezno - Speed Car Motor Lublin

XIV runda (25-26 sierpnia)
Arge Speedway Wanda Kraków - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiv Daugavpils - Car Gwarant Start Gniezno
Euro Finannce Polonia Piła - ROW Rybnik
Orzeł Łódź - Speed Car Motor Lublin

I runda finałowa (02 września)
3-2
4-1

II runda finałowa (09 września)
1-4
2-3

III runda finałowa (16 września)
FINAŁ

IV runda finałowa (23 września)
FINAŁ - rewanż

Baraż - I mecz (30 września)
Baraż - Rewanż (07 października)

Następny mecz:

27.05.2018, 14:45 / Gniezno

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Speed Car Motor Lublin 6 11 +83
2 ROW Rybnik 6 8 +75
3 Car Gwarant Start Gniezno 6 8 +40
4 Lokomotiv Daugavpils 5 6 -1
5 Euro Finannce Polonia Piła 5 4 -40
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 6 4 +26
7 Orzeł Łódź 6 3 -21
8 Arge Speedway Wanda Kraków 6 2 -162

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus